Kahjuks ei leitud tulemeid päringule {{term}}. Palun proovige uuesti.
Reguse vastus COVID-19-le
Regus Chairman - Douglas Sutherland

Douglas Sutherland

Esimees

Douglas Sutherland nimetati esimeheks 18. mail 2010. Douglas oli Skype'i finantsjuht ajal, mil see eBay poolt omandati ja oli ka Secure Wave'i finantsjuhiks ajal, mil see omandati PatchLink'i poolt. Enne seda oli Douglas Arthur Anderseni partneriks rahvusvaheliste juhtimisülesannete teostamisel. Ta on juhtinud väga erinevates valdkondades tegutsevaid ettevõtteid ja oli ka Luksemburgi Ameerika Kaubanduskoja asutaja ja esimees. Douglas on hetkel Median Gruppe S.à r.l. ja Socrates Health Solutions Inc. juhataja

Regus CEO Mark Dixon

Mark Dixon

Tegevjuht

Tegevjuht ja asutaja Mark Dixon on üks Euroop’a tuntumaid ettevõtjaid. Alates Reguse asutamisest Belgias, Brüsselis 1989. aastal, on Ta saavutanud muljetavaldava maine juhtimise ja innovatsiooni alal. Enne Regust rajas Ta ettevõtteid toidukaupade jae- ja hulgimüügi valdkonnas. Tänu oma nägemusele töö tulevikust on Dixon saanud mitmeid ettevõtlusauhindu ja muutnud tundmatuseni ettevõtete lähenemist oma kinnisvaravajadustele.

Regus COO & CFO - Dominik de Daniel

Dominik de Daniel

Finantsjuht ja tegevjuht

Dominik de Daniel ühines Regusega 1. novembril 2015 asudes finants- ja tegevjuhi ametisse. Enne Regusesse tulekut töötas Dominik üle 9 aasta finantsjuhina Adecco Groupis, mis on üks maailma juhtivaid personalilahenduste pakkujaid. Dominik oli ühtlasi ka Adecco Group’'i rahvusvaheliste lahenduste juhiks, vastutas infojuhtimise ning Adecco Group’'i tegevuste eest Hiina turul. Dominik oli eelnevalt finantsjuhi kohal ka DIS AG's, maailma juhtiv professionaalne värbamisettevõte Saksamaal, kuni ta lõpuks Adecco Group'i suundus.

Regus Senior Non-Executive Director - Lance Brown

Lance Brown

Vanem sõltumatu nõukogu liige

Lance Browne määrati Reguse nõukogu liikmeks 27. augustil 2008. aastal, 18. mail 2010 sai ta iseseisvaks vanemjuhiks ning asus 27. septembril 2012 nominatsioonikomitee esimehe kohale. Lance tegutses eelnevalt Standard Chartered Bank (Hiina) tegevjuht, täidesaatva võimuta tegevjuht IMI plc's, Londoni linna vanemnõunik, China Goldmines plc esimees ja Powergen International äriarenduse juht. Lance on ka Travelex (Hiina) ja WS Atkins International nõukogu liige.

Regus Non-Executive Director - Elmar Heggen

Elmar Heggen

Sõltumatu nõukogu liige

Elmar Heggen määrati Reguse tegevjuhtkonda mittekuuluvaks direktoriks 1. juunil 2010 ja audiitorkomitee esimeheks 27. septembril 2012. Elmaril on laialdased juhtimisalased kogemused. 2006. aastast alates on ta olnud nii finantsjuht, korporatiivse peakontori juhataja kui ka täidesaatva komitee liige RTL Groupis, mis on maailma üks juhtivaid meelelahutusjaamade võrgustikke. Enne ühinemist RTL Group'iga 2000. aastal oli ta tegev nii ühinemiste ja ülevõtmiste kui ka strateegia ja juhtimise valdkondade asepresidendina. Enne RTL'iga ühinemist oli Elmar ka Felix Schoeller Digital Imaging asepresident &ja peadirektor Ühendkuningriigis. Elmar on RTL Group'i finantsjuht ja täidesaatva komitee liige. Ta on ka Atresmedia (Hispaania) ja Metropole televisiooni (Prantsusmaa) juhatuse liige ning Broadcast Centre Europe SA esimees.

Regus Non-Executive Director - Florence Pierre

Florence Pierre

Sõltumatu nõukogu liige

Florence Pierre määrati Reguse täidesaatva võimuta juhiks 21. mail 2013. Hetkel jagab ta oma aega juhtimise, nõustamise ja riskikapitali suunamisega ettevõtetes, mis pakuvad innovaatilisi lahendusi ja internetiteenuseid. Tal on rohkem kui 30-aastane korporatiivne finantsalane kogemus olles tegutsenud juhtivatel kohtadel BNP's, Financière Rothschild'is, Degroof korportatiivses finantsüksuses ja tema enda M&A finantsnõustamisteenuseid pakkuvas firmas. Olles töötanud Chicagos, New Yorkis, Pariisis ja Brüsselis, on Florence'il laialdane rahvusvaheline töökogemus. Ta on õpetanud majandust ja rahandust, avaldanud mitmeid raamatuid ja artikleid hinnastamisest ning on olnud tegev paljude Prantsusmaa ettevõtlus- ja innovatsioonikomiteede liikmena nii riiklikul kui ka professionaalsel tasandil. Florence tegutses aasatatel 2010 kuni 2013 3i Infrastructure plc juhatajana ja on ka hetkel ESL Networki, Prantsuse juhtiva majandusliku intelligentsuse alase nõustamisfirma juhataja.

Regus Non-Executive Director - François Pauly

François Pauly

Sõltumatu nõukogu liige

François Pauly määrati Reguse nõukogusse 19. mail 2015. François'il on üle 30-aastane juhtimiskogemus pangandussektorist. Kuni 2014. aasta oktoobrini tegutses François Banque Internationale à Luxembourg (“BIL”) tegevjuhi ja juhatuse esimehena. Tema varasemate kogemuste hulka kuuluvad juhtivad ametikohad BIP Investment Partners S.A.'s, Dexia Group'is ja Sal'is. Oppenheimer jr. & Cie. S.C.A. François tegutseb partner-vanemnõunikuna Castik Capital Partner'sis ja nõukogu liikmena Group la Luxembourgeoise SA's, BIP Investment Partners SA's, M&C S.p.A's ja Cobepa SA's. Ühtlasi kuulub François ka paljude heategevusorganisatsioonide nõukogudesse.

Regus Non-Executive Director - Nina Henderson

Nina Henderson

Sõltumatu nõukogu liige

Nina Henderson määrati juhatusse 20. mail 2014. She is currently a non-executive Director of Hikma Pharmaceuticals PLC. Hetkel on ta CNO Financial Group (Bankers Life, Washington National and Colonial Penn kindlustuskompaniid) juhataja. Nina on ka juhtiv partner Henderson Advisory's, mis pakub investeerimisfirmadele tarbijatööstuse alaseid ülevaateid. Oma 30-aastase karjääri jooksul Bestfood'is ja selle eelkäijafirmas CPC International'is on ta olnud nii rahvusvaheliste kui ka Põhja-Ameeria juhtimis- ja marketingivaldkonna tippkohtadel, sealhulgas Bestfoods asepresidendi ja Bestfoods Grocery presidendi ametis. Nina on tegutsenud juhatajana paljudes väga eri valdkondade ettevõtetes, nagu AXA Financial Inc, Royal Dutch Shell plc., Del Monte Food Company ja Pactiv Corporation. Nina on Drexel'i Ülikooli eestkostja, kus ta on omandanud ka Teaduste bakalaureusekraadi kiitusega ja 2010. aastal saanud ka AJ Drexel Distinguished Alumni Award auhinna. Ühtlasi on ta ka Nurse Service of New York ja Välispoliitika Assotsiatsiooni külalisjuhataja.